Ubytovací řád Penzionu U Pichlerů


Vážení a milí hosté,
vítáme Vás v našem penzionu a dovolte, abychom Vás seznámili s pravidly provozu.

Za klenoty, peníze a jiné cennosti penzion  neodpovídá.
Psi a jiná zvířata jsou v objektu zakázána.

Host užívá pokoj po sjednanou dobu a ukončuje pobyt nejpozději do 10,00 hod. posledního dne a do této doby je povinen pokoj uvolnit. Neučiní - li tak, je penzion oprávněn účtovat mu pobyt za další den a vyklidit jeho pokoj.

V pokoji a v prostorách penzionu nesmí host bez souhlasu vedení penzionu přemísťovat zařízení, provádět jakékoliv zásahy do elektrické sítě nebo jiných instalací.

V penzionu a zvláště v pokoji není dovoleno hostu používat vlastní elektrické spotřebiče, toto se netýká elektrických spotřebičů sloužících k osobní hygieně hosta ( holících, případně masážních strojků, sušičů vlasů a pod.).

Host je povinen při odchodu z pokoje uzavřít vodovodní uzávěry, vypnout veškerá zařízení využívající elektrické sítě, zhasnout světla, zavřít dveře a okna pokoje a po opuštění objektu zamknout hlavní vchodové dveře.

Všechny pokoje jsou nekuřácké, proto v nich prosím nekuřte. Kouření je možné v kotelně, na požádání i popelník.

Pokoje jsou vybaveny standardně . Pokud chcete navíc polštář, ručník nebo osušku, obraťte se prosím na vedení penzionu.

S ohledem na ostatní hosty dodržujte, prosím, noční klid od 23.00 hodin do 07.00 hodin.


Za ubytování a další poskytnuté služby je host povinen zaplatit ceny v souladu s platným ceníkem v den příjezdu. Účet je splatný při předložení. Na požádání je možno vystavit fakturu.

Rádi Vám poskytneme informace o okolí a místních zajímavostí.


Host je povinen dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je poruší, má penzion právo od smlouvy o poskytnutí ubytovací služby odstoupit před uplynutím sjednané doby.

Ubytovací řád platí od 1.4.2006

Stáhnout v MS Word

 

NAVRCHOLU.cz

MP webdesign © 2006